Metāla konstrukciju projektēšana ir vissvarīgākais etaps dažādas sarežģītības, mēroga un mērķa objektu izveidē. Pieredzējuši inženieri veic rūpīgus sarežģītus aprēķinus, izveido rasējumus un raksta paskaidrojuma rakstus ar visu konstrukcijas parametru un īpašību atšifrējumu. Projektēšanu veic pasūtītāja vai galvenā projektētāja uzdevumā projektēšanas birojā, kas parasti atrodas tieši ražotnes sienās.

Projektēšanas procesa etapi

Metāla konstrukciju projektēšana

Metāla konstrukciju rasējumu izstrāde - šajā etapā tiek aprēķinātas nepieciešamās slodzes, kā arī tiek noteiktas tērauda markas, galvenie mezgli un projektēšanas plānu shēmas. Paskaidrojumā ir iekļauti visi aprēķini par uz metālkonstrukcijām attiecināmām slodzēm, izmantotā tērauda apjomu, tā rentabilitāti un darbu izmaksām. Tērauda konstrukciju rasējumi ir pats pirmais, vispārējais projektēšanas etaps

Metāla konstrukciju projektēšana

Metāla konstrukciju detalizācijas rasējumu izstrāde - šajā posmā rasējumos tiek iekļauta precīza un detalizēta informācija: precīzs detaļu izmērs, velmētā metāla marka un veids, kā arī kopējo darbu izmaksu aprēķins.


Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūs

  • Mēs esam pieejami 24/7. Sazinieties ar mums

  • Milzīgs pabeigto projektu skaits

  • Mēs piedāvājam labākās cenas savā jomā

  • Bezmaksas konsultācijas mūsu klientiem

Vajag palidzība / Ir jautajumi ? Uzraksti mums