Daudzas tautsaimniecības nozares – mašīnbūve, enerģētika, būvniecība – ir praktiski neiedomājamas bez metāla konstrukciju izmantošanas. Arvien biežāk būvniecībā tiek izmantotas sijas, švelleri, profili, leņķi, velmētas stieples un citas no metāla un alumīnija izgatavotas konstrukcijas. Metāla konstrukcijas ir izturīgi elementi, kas ļauj izveidot uzticamas un ilgtspējīgas konstrukcijas, kuras ir noturīgas pret dabas kaprīzēm un mehāniskām slodzēm.

Metālkonstrukciju izgatavošana

Metālkonstrukciju izgatavošanas etapi


Kā notiek viss ražošanas process kopumā?
Metāla konstrukciju izgatavošanai tiek organizēti sekojoši cehi:
- metāla sagatavošanas cehs - šeit metālu izkrauj, šķiro pēc tā markas, veic atvestā materiāla marķēšanu un uzglabā;
- metālapstrādes cehs - šeit metāls tiek iezīmēts, griezts, ēvelēts, tiek veidoti skrūvju caurumi skrūvēm, kā arī tiek veikta frēzēšana;
- montāžas un metināšanas cehs - šeit konstrukcijas tiek montētas un metinātas, pārvēršot metālu pilnvērtīgā konstrukcijā;
- krāsošanas un iekraušanas cehs - šeit gatavās konstrukcijas tiek gruntētas, krāsotas un iekrautas uz dzelzceļa platformām to tālākai nosūtīšanai.

Metālkonstrukciju izgatavošana

Metālkonstrukciju izgatavošanas metodes

Metāla konstrukciju izgatavošana ir sarežģīts, ilgs un darbietilpīgs process. Šādas konstrukcijas ir ļoti grūti izgatavot mājamatnieciskās ražošanas apstākļos. Sarežģītas konstrukcijas no metāla ir iespējams izgatavot tikai modernās rūpnīcās ar augsto tehnoloģiju iekārtām un aprīkojumu, izmantojot precīzus rasējumus.


Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūs

  • Mēs esam pieejami 24/7. Sazinieties ar mums

  • Milzīgs pabeigto projektu skaits

  • Mēs piedāvājam labākās cenas savā jomā

  • Bezmaksas konsultācijas mūsu klientiem

Vajag palidzība / Ir jautajumi ? Uzraksti mums